Zapraszamy do zapoznania się z Elektroniczną Skrzynką Podawczą

W łatwy sposób możesz załatwić swoją sprawę !

Poszukaj formularza w katalogu tematycznym !


PRZEJDŹ TERAZ
Gmina Poraj

Aktualności

01 Czerwiec 2015

Malowali martwą naturę

Zakończył się gminny konkurs plastyczny „Martwa natura – kredka rysowane”. Organizatorami konkursu byli Szkoła Podstawowa im. Pokoju w Żarkach Letnisku i Referat Komunikacji Społecznej UG, pod patronatem Wójta Gminy Poraj Łukasza Stachery. We wtorek 26 maja nagrodzono najlepsze prace.

czytaj dalej ...

29 Maj 2015

Nasi siatkarze zawalczą o awans

Wójt Gminy Poraj Łukasz Stachera, Śląski Związek Piłki Nożnej, LKS Polonia Poraj zapraszają na Finałowy Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn o awans do III Ligi Śląskiej. Mecze odbędą się w hali Gimnazjum w Poraju, przy ul. Górniczej, w sobotę 30 maja, od godz. 12.00.

czytaj dalej ...

27 Maj 2015

Wybory do Izby Rolniczej

Wybory do Rady Powiatowej Śląskiej Izby Rolniczej odbędą się 31 maja 2015 r. (niedziela), w godzinach od 8.00 do 18.00. Lokal wyborczy na terenie Gminy Poraj znajduje się w Sali Sesyjnej Urzędu Gminy.

czytaj dalej ...

26 Maj 2015

Emeryci z Choronia i Dębowca śladami Ojca Mateusza

Grupa emerytów zrzeszonych w kole Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Choroniu, 20 maja odwiedziła Sandomierz. Seniorzy mieli możliwość w towarzystwie przewodnika zwiedzić miasto, zapoznając się z jego bogatą historią oraz miejscami związanym z serialem telewizyjnym „Ojciec Mateusz”.

czytaj dalej ...

26 Maj 2015

Majówka w Choroniu

Konkurs wiedzy dla rodziców i dzieci o własnej rodzinie, występy artystyczne i liczne atrakcje złożyły się na Majówkę w Choroniu, która odbyła się w sobotę 16 maja. GALERIA.

czytaj dalej ...

cofnij na górę

Warning: include_once(analyticstracking.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /www/archiwum/index.php on line 162

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening 'analyticstracking.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /www/archiwum/index.php on line 162